KOMO's Bestyrelse

KOMO's Bestyrelse

Indlægaf hkh » lør 22. feb 2014 01:02

Formand:
Arne B. Pedersen
Højen 36
4400 Kalundborg
20 73 17 42
arne@komorally.dk

Næstformand:
Mogens Gørtz
Jydegårdsvej 3
4470 Svebølle
25 13 05 25
mogens@komorally.dk
Klub rally, Kurser, Rallysprint

Kasserer:
Anni Gørtz
Jydegårdsvej 3
4470 Svebølle
kasserer@komorally.dk

Sekretær:
Kirsten Pedersen
Højen 36
4400 Kalundborg
20 73 17 42
kirsten@komorally.dk

Materiel:
Arne B. Pedersen
Højen 36
4400 Kalundborg
20 73 17 42
materiel@komorally.dk

Bestyrelse:
Niels Erik Nielsen
Klovbyvej 13
4470 Jerslev
21 28 04 42
niels.nielsen@komorally.dk

Bestyrelse:
Jacob Henriksen
jacob@komorally.dk

Bestyrelse:
Kenneth Hansen
kenneth@komorally.dk
Hans Kurt Hansen
Anmeldelsessekretariatet
Brugeravatar
hkh
 
Indlæg: 156
Tilmeldt: søn 7. okt 2012 04:00

Tilbage til Bestyrelsen

Hvem er online

Brugere der læser dette forum: Ingen og 1 gæst

cron